آیا سیر خشک بر روی سرطان موثر است؟

آیا سیر خشک بر روی سرطان موثر است؟، علم نوین بسیاری از فواید شفابخش سیر و خواص بالقوه‌ی آن در کاهش فاکتورهای خطرناک تعداد کثیری از بیماری‌ها، که برخی از آنها به افزایش سن مرتبط است از جمله بیماری‌های قلبی عروقی و عصب‌شناختی و سرطان را تائید می‌کند. تاثیر سیر و عصاره سیرخشک، در مکملی طبیعی و بی‌بو ساخته شده در شرکت امریکایی Wakunaga ، که در پیشگیری از سرطان بر روی انسان آزمایش شده به اثبات رسیده است.

ادامه مطلب: آیا سیر خشک بر روی سرطان موثر است؟

آیا آهن موجود در گیاهان و گوشت متفاوت است؟ آیا نیاز به مصرف مکمل آهن داریم؟

آیا آهن موجود در گیاهان و گوشت متفاوت است؟ آیا نیاز به مصرف مکمل آهن داریم؟، در این مقاله قصد داریم به این دو سوال مهم در مورد آهن موجود در مواد غذایی بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آیا آهن موجود در گیاهان و گوشت متفاوت است؟ آیا نیاز به مصرف مکمل آهن داریم؟

بررسی تاثیر خوردن غذا در یک زمان مشخص بر روی کاهش وزن

بررسی تاثیر خوردن غذا در یک زمان مشخص بر روی کاهش وزن، پایبندی به یک بازه زمانی خاص می‌تواند به معنی تفاوت بین ناامیدی و نتیجه گرفتن باشد. اگر شما سعی می‌کنید که وزنتان را ثابت نگه دارید یا چند پوند وزن کم کنید، شاید بخواهید علاوه بر خوردن سالاد به جای همبرگر، کار دیگری نیز انجام دهید: تحقیقات جدید نشان می‌دهد که نه تنها چیزی که می‌خورید بلکه زمانی که آنرا می‌خورید نیز می‌تواند به سایز کمر شما اضافه کند یا باعث کاهش وزنتان شود. با ما همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

ادامه مطلب: بررسی تاثیر خوردن غذا در یک زمان مشخص بر روی کاهش وزن

چطور می‌توانیم متوجه شویم که به میزان کافی آهن مصرف می‌کنیم؟

چطور می‌توانیم متوجه شویم که به میزان کافی آهن مصرف می‌کنیم؟، این سوال بسیار مهم است. آهن بخش مهمی از هموگلوبین خون است، پروتئینی که گلبول‌های قرمز برای انتقال اکسیژن از ریه به تمام بخش‌های بدن استفاده می‌کنند. در صورتی که میزان آهن بدن شما کم باشد، ممکن است احساس ضعف و رخوت داشته باشید زیرا اندام‌های شما اکسیژن کافی دریافت نمی‌کنند. اغلب ما با این تصور زندگی می‌کنیم که گوشت قرمز حاوی مقادیر زیادی آهن است، بله درست است. اما همچنین حاوی کلسترول، چربی حیوانی و خیلی چیزهای نامطلوب دیگر نیز می‌باشد.

ادامه مطلب: چطور می‌توانیم متوجه شویم که به میزان کافی آهن مصرف می‌کنیم؟

آیا مصرف گیاه خار مریم، شکلات و مخمر سنت جان باعث شادی و سرزندگی می شود؟

آیا مصرف گیاه خار مریم، شکلات و مخمر سنت جان باعث شادی و سرزندگی می شود؟، با ما همراه باشید تا شما را با سه گیاه دارویی شادی آور آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آیا مصرف گیاه خار مریم، شکلات و مخمر سنت جان باعث شادی و سرزندگی می شود؟